Seçkin Konak Yaşamı
Mutluluğun, sakinliğin, huzurun ve aile yaşamının adresi...
Beylikdüzü bölgesinin en kaliteli projesi olan Marmara Konakları ihtişamlı, estetiğin zirvesinde, deniz manzaralı, doğa ile iç içe bir yaşamı sizlere sunuyor. 25 yıllık Marmara Yapı deneyimini ile inşaa edilen ve her bir ayrıntısının en ince şekilde düşünüldüğü projemiz, sizin gibi seçkin ailelerin yaşam alanı olmaya adaydır.

12.000 metrekare alan üzerine kurulu Marmara Konakları 9 Blok, 202 Konut ve 12 Ticari Alan (cadde dükkan)'dan oluşuyor. Projede Site ana girişi ve Otopark girişi, otoparklardan site içine asansörle giriş bulunuyor. Ters Dubleksler, Bahçe Villaları, Bahçe katı daireler ve 2+1’den 8+1’e kadar daire tipi bulunuyor. Dairelerin tamamı genişliği ve konforu ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte tasarlandı. Ayrıca her blokta çatı dubleksler ve bunlara ek 8.300 metrekare peyzaj alanı da projede sizlere sunuluyor.

2+1'den 8+1'e kadar geniş ve konforlu daireler tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte tasarlandı.
Burası, Marmara Konakları
Doğasıyla, manzarasıyla, sosyal yaşamıyla ayrcılaklı yaşamın adresi...
Pencerenizde marmara denizi'nin ve doğanın karşı koyulmaz manzarası ile güne başlayıp bitirecek, bu mükemmel anları hergün bir daha yaşayacaksınız. Özenle tasarladığımız peyzaj alanımızda komşularınızla sohbet edebileceğiniz çardak ve kamelya'dan oluşan toplam 7 adet oturma alanı bulunuyor. 1 adet büyük süs havuzu, 3 adet orta süs havuzu ile doğanın huzurunu daima hissedeceksiniz.

1000 m²’lik sosyal tesisiyle de dikkat çeken projede sauna, Türk hamamı, fitness alanı, yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, dinlenme salonu ve kafeterya bulunmaktadır.

Çocuklar için son derece güvenli oyun alanları, yüzme havuzları ve çok daha fazlası...
İdeal Yatırım, İdeal Yaşam
Alırken kazandıran akıllı yatırımın adresi...
25 yıl önce mühendis adayı bir öğrenciyken kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz, Marmara Mühendislik & Yapı A.Ş. olarak, şehircilikteki deneyimimiz, uzman kadromuz ve hayata geçirdiğimiz onlarca proje ile bölgemize ve ülkemize değer katmaya devam ediyoruz. 1993 yılında Marmara Kavaklı Evleri'ni inşa ederek başladığımız projelerimize 1996 yılında Beylikdüzü Sahil Villaları ile ikinci önemli adımımızı attık. 1997 yılında Çatalca Göl Evlerini, 1998 yılında Silivri Konaklarını müşterilerimize sunduk. 2000 yılında Gürpınar Haktaş Konutlarını yenileyerek çok katlı yapı alanında deneyim kazandık.

Marmara Mühendislik & Yapı A.Ş. olarak yurt içinde ve yurt dışında kurduğumuz uydukentler, eğitim ve kültür kompleksleri ile gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Marmara Konakları'nı, ürettiğimiz projelerin en değerli halkası olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Marmara Konakları
Doğa'nın kalbinde sağlıklı yaşamın, yüksek gustoyla sunumu